Naše výrobní kapacity tvoří CNC produktivní obráběcí stroje s robotizovanými jednotkami, které umožňují hromadnou výrobu dílů pro mnoho sektorů, včetně automobilového průmyslu. Technologie našeho provozu je zaměřena na CNC obrábění frézovacích, soustružených, vrtacích a závitovacích operací. Podstatnou část dodávek tvoří součástky z hliníku a hliníkových slitin. Ostatní položky jsou obráběné materiály z různých jakostí ocelí a mosazi. Technická příprava výroby je zabezpečována s odborností a kvalifikovanými pracovníky, kteří zpracovávají výrobně - technologickou dokumentaci dle přání našich odběratelů. K výrobě používáme moderní technologické postupy, nejproduktivnější nástroje, přípravky, kalibry a měřící přístroje. Abychom dosahovali nejlepších výsledků obráběných ploch využíváme kvalitní mazací a chladící emulze.

 

 

 

 

Čeho si naši zákazníci nejvíce cení:

 

 

 

Preciznost, přesnost a kvalita

 

 

 Standardně obrábíme s přesností v jedné nebo maximálně několika setinách mm. U dílů,které to vyžadují, dokážeme trvale udržovat přesnost v 0,005mm (např. -0,002 +0,003).
Všechny díly, a to i v kusové výrobě, jsou vždy kompletně strojně ohrotovány a jsou očištěny a zabaleny způsobem odpovídajícím přesnosti dílů.

 

 

Moderní technologie

 

 

 Naši partneři a vlastní a neustále  nejmodernější technologie potřebné pro naši výrobu.
Zpracujeme jakákoliv data od zákazníka - od papírového výkresu (podle nějž nejprve díly vymodelujeme ve 3D) až po mnoho různých CAD formátů dat (STEP, SAT, DWG apod.)

 

 

• Komplexnost služeb a špičková péče o zákazníka

 

 

 Při výrobě přípravků, nástrojů apod. zajistíme vše - od oměření u zákazníka, přes návrh, model, konzultace až po finální výrobu a zprovoznění, včetně následného servisu a údržby. Při výskytu jakýchkoliv komplikací okamžitě reagujeme, neprodleně zákazníka navštívíme a systematicky hledáme řešení na odstranění případných problémů. Věříme v to, že skutečně spolehlivý a kvalitní partner se nejlépe projeví právě v situaci, kdy má zákazník problém a proto je špičková péče o každého zákazníka naší hlavní prioritou.

 

 

• Respektujeme své limity

 

 

 Přijímáme pouze takové zakázky, které jsme schopni technologicky a termínově zabezpečit.
Jedinou výjimkou jsou specifická zpracování a povrchové úpravy, které zadáváme u specializovaných renomovaných firem.

 

 

 

• Kvalitní reference

 

 

 Dodáváme zákazníkům, z nichž řada patří ve svém oboru ke špičce. Jedná se o společnosti z následujících oborů z oblasti stínící techniky, výrobců světlíků, bazénového zastřešení a mnoha dalších. Jsme schopni rovněž zajistit produkty pro potravinářský, automobilový a polygrafický průmysl,
zdravotnictví, mikrovlnná technika a všeobecné strojírenství. Reference na konkrétní firmy poskytujeme až při vážném zájmu o spolupráci.

 

 

• Špičková kvalita za přijatelné ceny

 

 

 Jsme relativně malá  firma nezatížená zbytečnými režijními náklady a díky dlouholetým zkušenostem s CNC obráběním umíme naše výrobní zařízení velmi efektivně využít.