Hliníkové profily


V následujících sekcích naleznete seznam profilů, pro které jsou vyrobeny lisovací nebo tvářecí nástroje. Jde především o jekly, ploché tyče (tzv.plocháče), trubky, kulatiny, profily L, U a některé speciální profily (především profily k polykarbonátům). Dostupnost profilů vám obratem ověříme na základě vaší poptávky.

Profily jsou vyráběny převážně ze slitiny AlMgSi0,5 (EN AW 6060 T66, EN AW 6063 T5 EN 573-3, EN 755-2, EN 755-1). Lze zajistit i dodávky profilů ze slitin AlMgSi0,7 F 27 a AlMgSi1 F30, u těchto profilů je ovšem nutno odebrat určité minimální množství. Základní výrobní délka profilů je 6000 mm - zajišťujeme však i dodávky profilů s jinou výrobní délkou!

POZOR! U délek pod 3000 mm je účtována přirážka za kratší délky

Výrobu profilu na zakázku Vám zajistíme při objednání již od 300 kg (je možné dohodnout naskladnění profilu a jeho postupného odběru).

Profily přímé dodávky z výroby - dodávky v nejpříznivější ceně, informujte se prosím.

Podle přání Vám zajistíme dělení materiálu přímo na Vámi požadované délky. Pilou provádíme jak kolmé řezy, tak i řezy pod úhlem. Minimální odběrové množství není stanoveno.

Údaje o hmotnosti (G) uvedené v katalogu a na našich stránkách jsou teoreticky vypočítané, dodávky jsou realizovány dle skutečné hmotnosti.

Dodací podmínky:
Abychom mohli veškeré hliníkové profily zákazníkům nabízet za výhodné ceny, nedržíme žádné skladové zásoby, tudíž odpadá nutnost promítat tyto vícenáklady do ceny námi dodávaných hliníkových profilů. Díky našim stabilním partnerům Vám většinu profilů dodáme do 48h po ověření dostupnosti profilu. Vše zajistíme operativně dle požadavků našich zákazníků a to na základě písemné poptávky nebo objednávky, která bude vždy nejpozději do 24hodin potvrzena s cenou a dodacím termínem. Profily běžně zasíláme na Vaši adresu sběrnou službou. Po potvrzení dostupnosti obdržíte Vámi objednané hliníkové profily nejpozději do 48 hodin.