O společnosti Torisort Group

TORISORT GroupSpolečnost TORISORT GROUP s.r.o. působí v České republice oblasti obchodu od roku 2010 a navazuje na předchozí bohaté zkušenosti z oblasti dodávek a servisu firmám ve stavebnictví, montáží hal, prosvětlovacích systémů, zastřešení, automobilového průmyslu a mnoha dalších. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby EPDM profilů, plastů, nerezi, hliníku a ostatních materiálů používaných ve stavebnictví. Našim cílem je poskytovat všem zákazníkům kvalitní služby a produkty s možností dosažení značných finančních úspor. Jsme si vědomi skutečnosti, že na dnešním malém a přesyceném trhu v České republice je velice obtížné uspět a prosadit se. Proto se snažíme pro naše zákazníky najít způsob, jak jim tuto trnitou cestu usnadnit.Protože cena je pro zákazníka povětšinou “až“ na prvním místě, chápeme nároky na snižování provozních a výrobních nákladů našich zákazníků jako jednu z mála možností, jak se odlišit a uspět v dnešní tvrdé konkurenci. 
Existuje mnoho firem, které mají výborné nápady a strategii, ale chybí jim potřebný kapitál na to, aby mohly dostatečně a plnohodnotně realizovat své obchodní a výrobní záměry. Z těchto důvodů jsme se dlouhodobě snažili najít možnost, jak vyjít vstříc těm zákazníkům, kteří hledají možnosti dlouhodobých a jasně vyčíslených úspor. Tuto problematiku nelze zevšeobecňovat a nelze ani říct, že existuje univerzální obchodní model. Proto jsme vypracovali několik obchodních modelů, ze kterých si každý zákazník může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Je zbytečné zde dlouze rozepisovat všechny možnosti, pokud se chcete sami přesvědčit, stačí učinit jediný jednoduchý krok - oslovte nás skrz poptávkový formulář nebo kontaktní email. My vám následně na základě jasných čísel dokážeme, že lze pomocí jednoduchých kroků značně snížit své náklady.
Pointou je individuální přístup k zákazníkům spočívající ve zvážení každého obchodu v návaznosti na stávající CASH FLOW a ekonomický stav jednotlivých firem. Jakkoliv se může tato definice jevit všeobecná, věřte, že existují možnosti, jak můžete touto cestou zcela jednoduše snížit své náklady v řádech až desítek procent.

 

Zákazníkům se snažíme vždy poskytnout maximální kvalitu servisu i dodávaného materiálu, což se nám vrací v podobě jejich dlouhodobé přízně.

Pokud se vám vaše provozní a výrobní náklady jeví jako neúměrně vysoké a provoz firmy zatěžující, neváhajte se obrátit na naši společnost TORISORT GROUP s.r.o. a zkuste si jednoduše a v praxi lehce ověřit, že to, co se vám po všemožných pokusech snížení nákladů v provozu firmy jevilo jako nereálné, je opravdu možné.
 

Dokážeme vám, že je reálně možné ušetřit své náklady v návaznosti na logistiku dodávek a možnosti krátkodobě či dlouhodobě využít vlastní kapitál k budoucím úsporám. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností s novými technologiemi a trendy v oblasti zpracování a výroby hliníkových profilů a ostatních materiálů. 

V současné době nabízíme široký sortiment EPDM profilů, těsnících pryží,
plastových výlisků, hliníkových a nerezových profilů a plechů. Naše společnost také nabízí kompletní program profilů k polykarbonátům a doplňkový materiál k polykarbonátům. To vše u nás najdete pod jednou střechou a společnou PROFITOR©.

Nad rámec těchto služeb jsme schopni zajistit celou řadu doplňkových služeb jako je pomoc při výrobě a projektaci nových EPDM profilů, zhotovení plastových výlisků dle požadavků zákazníků, zajistit balení dle specifických požadavků zákazníků.

Pokud budete mít jakékoliv specifické přání, které nenajdete ve standartní nabídce naši společnosti, neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem pomocí poptávkového formuláře nebo kontaktních mailů.
Dopravu zajišťujeme po celé území České republiky prostřednictvím služeb dopravních systémů a pošty dle přání zákazníka.