Hliníkové profily k polykarbonátům

Hliníkové profily k polykarbonátům jsou profily, které spolu vzájemně souvisí a jsou určeny k výrobě různých zastřešení (bazénů,zimních zahrad, pergol), zasklení lodžií a balkonů atp.
Systém hliníkových profilů k polykarbonátům pro výrobu různých typů zastřešení umožňuje zastřešení hliníkové, ocelové nebo dřevěné konstrukce s možností použití různých typů výplní (polykarbonát,plexi,sklo atd.). Materiál je dodáván v délkách 2,1m,4,5,6m,6,3m,7m s možností povrchové úpravy i bez. Povrch. úprava může být v několika základních variantách – přírodní hliník, přírodní a barevný elox, případně na objednání i práškové barvy (komaxit) dle škály vzorníku RAL.


Zajistíme Vám kompletní servis a poradenství v oblasti doplňků a příslušenství k polykarbonátům (AL profily, těsnění, plastové záslepky a krytky). Nabízíme vám širokou škálu profilů a příslušenství k polykarbonátům. Pokud se přesto stane, že v našem sortimentu nenajdete konkrétní hliníkový profil, EPDM těsnění či plastový prvek, který zrovna hledáte, nic se neděje!


Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře nebo kontaktních emailů a my vám obratem navrhneme možnosti, jak daný probélm vyřešit. Nebojte se a ptejte se! Řešení určitě nalezneme a v žádném případě se nedočkáte strohých a odmítavých odpovědí. Uděláme maximum pro to, abyste se k nám vždy rádi vraceli a aby každý kontakt s naší společností vždy znamenal vyřešení vašeho problému.